Seçkin Belgelendirme - Bianca Boya | Kalitenin Rengi

Seçkin Belgelendirme


Seçkin Belgelendirme A.ş. ile OR KİM ORTAKLAR BOYASANAYİ VE PAZARLAMA A.Ş.  arasında Mesleki Yeterlilik Kurumu teşvikleri kapsamında İş Birliği Protokolü imzalanmıştır.

T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yayınlanan 5544 Sayılı Kanun ve tebliğlerde yer alan tehlikeli ve çok tehlikeli meslekler arasında olan inşaat boyacısı, İnşaat İşçisi ve Isı Yalıtımcısı ulusal yeterliliklerinde MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi alma zorunluluğu getirilmiştir. Kanun kapsamında sınavlarda başarılı olan kişilerin sınav ve belge masrafları İşsizlik Sigortası Fonu’ndan karşılanacaktır.

OR KİM ORTAKLAR BOYASANAYİ VE PAZARLAMA A.Ş.  ulusal ve uluslararası geçerliliği olacak belgelendirme faaliyetleri ile inşaat boyacısı, İnşaat İşçisi ve Isı Yalıtımcısı ulusal yeterliliklerinde yapılacak uygulamaların yetkin uygulayıcılar tarafından yapılmasını, buna bağlı olarak ülkemizdeki inşaat işçiliği kalitesinin artırılmasını, marka değerinin korunmasını, işçilik hatalarına bağlı müşteri şikayet ve maliyetlerinin asgariye indirilmesini ve rekabet gücünün artırılmasını hedeflemektedir.

Bu nedenle OR KİM ORTAKLAR BOYASANAYİ VE PAZARLAMA A.Ş inşaat boyacısı, İnşaat İşçisi ve Isı Yalıtımcısı ulusal yeterliliklerinde faaliyet gösteren ustaların, Üretici Firma iş birliği Protokolü Kapsamında Yapılan Teşvik Başvuruları doğrultusunda MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi almasına destek vermektedir.

OR KİM ORTAKLAR BOYASANAYİ VE PAZARLAMA A.Ş. TÜRKAK’ tan akredite ve MYK tarafından yetkilendirilmiş Seçkin Belgelendirme Anonim Şİrketi ile üretici firma iş birliği protokolü imzalamıştır. Bu protokol ile inşaat ustalarının bağımsız ve tarafsız bir şekilde MYK Mesleki Yerlilik Belgesi sahibi olabilmesi amaçlanmaktadır. Sınavlarda başarılı olan ustalar katıldıkları branşa ait Mesleki Yeterlilik Belgesi’ni almaya hak kazanacaklardır.

Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip olmak isteyen kişilerin taleplerini aşağıda bulunan adreslerine iletmeleri gerekmektedir;

SEÇKİN BELGELENDİRME ANONİM ŞİRKETİ

Hunat mahallesi Damar sokak Muğaloğlu Apartmanı 9/3 Melikgazi/KAYSERİ

Tel No: 0 352 231 81 00 / 0 352 231 82 00

Mail : info@seckinbelge.com.tr

Bianca Boya
WhatsApp mesajı gönder