BOYADIKÇA KAZAN


BOYADIKÇA
KAZAN

Siz değerli iş ortaklarımız ve ustalarımız için 2007’de Bianca boya olarak BIANCACLUB‘u kurduk. Siz BIANCA CLUB üyeleri bundan sonra sattığınız veya kullandığınız Bianca ürünlerinden hediye puanları kazanacaksınız. Bu puanlarla elinizdeki “Boyadıkça Kazan” kataloğunda bulunan birbirinden cazip hediyelerden, birikmiş puanınız doğrultusunda, dilediğinizi talep edebileceksiniz.

Sizlere her zaman iyiyi, kaliteyi sunmayı prensip edinmiş olan Bianca Boya, hediyelerinizi iyi günlerde kullanmanızı diler.

Saygılarımızla

ÜYE GİRİŞİ

Kampanyaya dahil olan ürünlerimizden (15.02.2007 den sonra üretilmiş) yapacağınız alışverişlerinizde, ürün içinden çıkan puanların ürünü aldığınız bayi aracılığı ile Bianca’ya ulaştırılması yeterli olacaktır. Boyaların içinden çıkan Bianca Puanları en kısa zamanda bayiyie ulaştırın sürpriz hediye kazanma fırsatı elde edin.
Club Üyelerinin size teslim etmiş olduğu puanları bize ulaştırdığınız takdirde puan değerinin 1/3 oranında puan hesabınıza işlenecektir.
Topladığınız puanlar ile elinizdeki katalogtan seçtiğiniz hediyenin puanına ulaştığınızda, kataloğun arkasındaki veya bu sayfadan indirdiğiniz hediye istek formunu doldurup, kimlik fotokopinizle birlikte 0212 858 04 08 numaraya fakslamanız veya Orkim Ortaklar San. ve Paz. A.Ş. Kuruşan Mevkii E6 Hadımköy Çıkışı Gişeler Yanı No:1 Büyükçekmece/İSTANBUL adresine iadeli-taahhütlü olarak göndermeniz yeterlidir.
Puanlarını birleştirerek hediye almak isteyen üyeler puan birleştirme formunu doldurarak toplam puanları ile tek bir üye üzerinden hediye alabilirler.
Hediye talepleriniz değerlendirildikten sonra hediyeleriniz kargo aracılığı ile size en geç 30 gün içinde teslim edilecektir. Kargo ücreti Bianca tarafından ödenecektir.
1. Seçtiğiniz hediyenin teknik nedenlerden dolayı sağlanamaması ya da stokların tükenmesi durumunda, eş değerde başka bir hediye sunulur veya hakkınız saklı kalmak sureti ile size yeni bir seçim imkanı verilir.
2. Katalogta yer alan ürünler üretici ve ithalatçı firmanın garantisi altında olup, garanti belgelerinde belirtilen hükümlere tabidir.
3. Teslimat sırasında hediyelerinizin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Hasarlı ürünleri teslim almayınız.
4. Hediye talep formunu fotokopi ile çoğaltabilir veya bu sayfadaki linkten indirebilirsiniz.
5. Hediye Talep Formuna 09:00-18:00 saatleri arasında bulunabileceğiniz adresi yazınız..
2,50 lt
Import Plastik
Import Sentetik
Lux Sentetik
Vals İpek Mat
3,75 lt
Yarı Mat Sentetik
7,50 lt
Import Plastik
Mira Plastik
Vals İpek Mat
12,00 lt
Forza Akrilik Dış Cephe Astarı
Forza Silikonlu Dış Cephe Astarı
15,00 lt
Akrilik Dış Cephe
Akrilik Dış Cephe Astarı
Elastik Kauçuklu Dış Cephe
Forza Antipas
Forza Sentetik
Import Sentetik
Import Plastik
Mira Plastik
Silikonlu Dış Cephe
Silikonlu Dış Cephe Astarı
Vals Astar
Vals Geçiş Astarı
Vals İpek Mat
Vals Mat
Vals Yarı Mat
Yarı Mat Sentetik
10,00 kg
Tavan Plastik
20,00 kg
Forza Akrilik Dış Cephe
Forza Silikonlu Mat Plastik
Forza Silikonlu Texture
Ham Sıva Astarı
Tavan Plastik
25,00 kg
Akrilik Texture Dış Cephe
Silikonlu Texture Dış Cephe